Projekt poddasza - czas na remont.

+ miejsce  poddasze użytkowe
+ gdzie?   30km od Wrocławia
+ projektant: CIDESIGN Karolina Olba
+ zdjęcia: Karolina Olba

Jakiś czas temu publikowaliśmy projekt poddasza użytkowego pod Wrocławiem.
Projekt obejmował pełną koncepcję pustego wnętrza. Ze względu na budowę domu pewne rozwiązania funkcjonalne 'nasuwały' się same, stąd też układ funkcjonalny tego mieszkania został rozrysowany i uzgodniony w dość szybkim czasie.
Początkowo założono dwie kolorystyki wnętrza- pierwszą ciepłe beże z czarnymi akcentami, drugą szaro-brudno-błękitne kolory zaakcentowane drewnem w odcieniu orzechu amerykańskiego. Jak widać po zdjęciach z remontu wybrano 'bramkę nr 2'.

Wnętrze po postawieniu ścianek oraz pomalowaniu na jasny kolor ścian /na zdj. wyglądają jakby były białe- lecz nie są!/ nie straciły przestrzeni którą nie chcieliśmy zagracać i nie potrzebnie dzielić. Tak więc kuchnia oraz przedpokój wraz z salonem są otwartą strefą dzienną.
Kuchnia z wyspą z niesamowicie dużym blatem to marzenie dla każdego miłośnika gotowania. Fronty wykonane z płyty mdf wylakierowanej na wysoki połysk- uchwyty zaś wcześniej wyfrezowano. 
Każde miejsce jest funkcjonalnie przemyślane oraz wykorzystane, wyspa wygląda jakby była obudowana bezsensownie natomiast po drugiej stronie znajdują się szafki. Ilość miejsc do przechowywania jest w tej kuchni naprawdę spora.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Professional Blog Designs by pipdig