Dekoracja wnętrz

Nasze domy to również odzwierciedlenie naszych charakterów, doświadczeń oraz życiowych zasad.
Dla tego właśnie każdy z Nas otacza się różnymi przedmiotami. Uważam że warto wyeksponować konkretne przedmioty które są dla nas szczególnie ważne, problem polega na tym iż często robimy to w niewłaściwy sposób.


Wybierzmy przedmioty które nie dość że są sentymentalne ale dobrze komponują się w przestrzeni. Duża ilość małych przedmiotów nie jest korzystna, z tego względu iż przeważnie są to przedmioty diametralnie od siebie różnią. Sprawiają wrażenie że pomieszczenie nie jest udekorowane tylko "zagracone". Tutaj zadziała złota zasada "mniej znaczy więcej".


Dekorowanie wnętrz nie dotyczy tylko półek, regałów. Ale te detale nadają duszę, kobiecy elegancki akcent.

Rzeźby, książki, statuetki, świeczniki, wazony, latarenki to one są kluczowe przy wykończeniu domu.
Nie zapominajmy również o dywanach czy zasłonach, tekstylia to bardzo ważna część spójnego projektu.
Kilka inspiracji:
Nasze dekoracje nie zawsze muszą być nowo kupione, nie ma nic piękniejszego jak lustra vintage w nowoczesnym wnętrzu połączeniu z wazonami oraz świeżymi kwiatami.
Pamiętaj, że czasem niewiele potrzeba do stworzenia ciekawej kompozycji. Oparte i nachodzące na siebie lub ułożone obok siebie fotografie w różnych bądź tych samych formatach umiejscowione na półce czy podłodze będą wyglądać ciekawie stworzą dodatkowy akcent w pomieszczeniu.Półki i ekspozycja dekoracji.
Szkło oraz różnego rodzaju rzeźby idealnie ze sobą współgrają. Pamiętaj że kompozycja na otwartych bez wspornikowych półkach wygląda bardzo nowocześnie ale musi być dobrze zakomponowana. 
Dobrze dobrane przedmioty nie tylko muszą mieć spójną kolorystykę ale również dobrze jak materiały i faktury są kontrastowe. Wystawiaj kwiaty, koralowce, mech itp. idealnie komponują się z rzeźbami, statuetkami, materiałami surowymi czy chromowymi. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Professional Blog Designs by pipdig